S REGISTRACÍ NA OČKOVÁNÍ TEĎ POMÁHÁ KNIHOVNA

• Nemáte přístup k internetu?
  • Potřebujete pomoc s registrací k očkování?

Místo odboru sociálního a zdravotního nově zavolejte, nebo navštivte Městskou knihovnu Orlová!

• OSOBNĚ ve studovně Městské knihovny Orlová
  • TELEFONICKY na čísle 596 511 306 nebo 773 743 025

Po, Út, Čt, Pá 8-12 a 13-15:30 hodin. Ve středu zavřeno.

Registrace a rezervace termínů očkování probíhá přes Centrální rezervační systém:

registrace.mzcr.cz (nebo: crs.uzis.cz)

V případě, že je vám více než 70 a 80 let a jste imobilní, kontaktujte svého praktického lékaře. Máte tak výjimku z registrace přes Centrální rezervační systém, praktik se s vámi individuálně domluví, jak pro vás očkování zajistit.

Pokud je bezprostředně po vaší registraci kapacita vámi vybraného očkovacího místa již naplněna, využijte v následujících dnech pro rezervaci termínu očkování odkaz:

reservatic.com/ockovani

Volné kapacity jsou aktualizovány jednou za 24 hodin, pro rezervaci je třeba mít k dispozici kód PIN2, který jste obdrželi při registraci.

Připojené dokumenty:

Leták k očkování PDF [539.3KB] 19.4.2021