MĚSTO SI VÁŽÍ PRÁCE NAŠICH PEDAGOGŮ

Desítka orlovských pedagogů převzala z rukou vedení města v pondělí 19. dubna ocenění za tvůrčí a dlouholetou pedagogickou činnost.

V uplynulých letech tato akce probíhala ve slavnostním duchu a s kulturním programem, čemuž letošní protipandemická opatření zabránila. „Za normálních okolností bychom pozvali všechny oceněné pedagogy společně s řediteli škol, ale ani to není možné. Jsme rádi, že jim alespoň takto, u kávy a v maximálně omezeném počtu, můžeme předat ocenění za jejich skvělou práci,“ vysvětluje místostarosta Miroslav Koláček, který má školství ve své gesci.

Současně dodává: „Zrovna oblast školství prošla v uplynulém covidovém roce velmi těžkou zkouškou, ale naši pedagogové opět dokázali, že si umí poradit v každé situaci. Smekám před jejich obrovskou trpělivostí a snahou učit děti i za ztížených podmínek formou distanční výuky.“

• Ocenění za tvůrčí pedagogickou činnost: Lucie PELLAR (MŠ K. Dvořáčka).
  • Ocenění za dlouholetou pedagogickou činnost: Naděžda LIGOCKÁ (MŠ Okružní), Miluše PAŠKOVÁ (MŠ Ke Studánce), Bronislava POHLUDKOVÁ (MŠ Na Vyhlídce), Mgr. Milan FUS (ZŠ Ke Studánce), Edita JÁMBOROVÁ (ZŠ Jarní 400), Mgr. Drahomíra FIEDOROVÁ (ZŠ K. Dvořáčka), Eva OCHMANOVÁ (ZŠ Mládí), Mgr. Darina ADAMCZYKOVÁ (ZŠ U Kapličky) a Soňa KOTASOVÁ (ZŠ Školní).

Oceněným pedagogům gratulujeme a všem přejeme pevné zdraví a brzký návrat do škol.

Datum zveřejnění/aktualizace: 19.4.2021