POJĎME Z ORLOVÉ UDĚLAT NEJLEPŠÍ KRASLICOV!

Minulý rok se Orlová zapojila velikonoční výzvy hořovického Domečku, přičemž jsme si společně udělali hezké karanténní Velikonoce a vytvořili několik parádních zajíců do našeho Zajícova. Bohužel, ani letos to nevypadá na tradiční velikonoční veselí, a tak opět hodláme tvořit, tentokrát Kraslicov!

Abyste měli pořádnou motivaci, budeme letos soutěžit o Cenu starosty orlovského Kraslicova, kterou je poukázka v hodnotě 1 000 Kč na nákup v BT Computers! Mimo to udělíme ještě další čtyři exkluzivní balíčky s originálními upomínkovými předměty města Orlové. O ceny budeme losovat v sobotu 10. dubna v televizním pořadu Orlovské minuty.

Doufáme, že si spolu Velikonoční výzvu 2021 opět užijeme, krásně vyzdobíme naše město a na chvíli ho zamoříme něčím jiným než covidem.

Pravidla velikonoční soutěže najdete v přiloženém letáčku. Do slosování o ceny budou zařazeny pouze fotky kraslic s jejich autory.

Připojené dokumenty:

Pravidla Velikonoční výzvy 2021 PDF [680.3KB] 10.3.2021