NADACE ČEZ VYHLÁSILA GRANTY NA LETOŠNÍ ROK

Celkem pět grantových programů Nadace ČEZ je opět otevřeno pro příjem žádostí.

„Podpora regionů zaměřená na charitu, kulturu, zdravotnictví, sport i ekologii a podpora výstavby a obnovy Oranžových hřišť jsou otevřeny celoročně,“ informoval v tiskové zprávě mluvčí ČEZ Vladislav Sobol.

Už od února je možné podávat granty do programu Oranžový přechod zaměřeného na zvýšení bezpečnosti přechodů pro chodce.

První březnový den byl otevřen grantový program Neziskovky, určený na podporu rozvoje a profesionalizaci českého neziskového sektoru.

„Od března je aktivní výzva pro podávání žádostí do programu Zaměstnanecké granty, která je zaměřena na podporu neziskových organizací v České republice, na jejichž činnosti se aktivně podílejí právě zaměstnanci Skupiny ČEZ,“ doplnil mluvčí.

Ani letos nadace nezapomene na lidi, kterým nepřál osud, a na podzim spustí tradiční charitativní projekt Plníme přání, do něhož osoby v těžké životní situaci doporučují samotní zaměstnanci Skupiny ČEZ.

Přehled všech aktuálních grantových řízení i pravidla pro podání žádostí jsou k dispozici na webových stránkách Nadace ČEZ.

Grantová řízení Nadace ČEZ 2021

Grantové řízení Příjem žádostí