PRO NASTAVENÍ PLATBY SIPO NAHLASTE SPOJOVACÍ ČÍSLO

Upozorňujeme, že zájemci o úhradu poplatku ze psů prostřednictvím SIPO musí své spojovací číslo nahlásit kontaktním pracovníkům právního odboru MěÚ Orlová nejpozději do 28. února 2021. Upozornění se týká občanů, kteří doposud hradili poplatek ze psů jiným způsobem.

Zrušení tisku a roznosu složenek se týká také poplatku za odpad. Ten lze rovněž hradit prostřednictvím SIPO, přičemž spojovací číslo musíte opět nahlásit právnímu odboru. Oba poplatky lze uhradit i hotově nebo kartou na pokladně městského úřadu nebo převodem z bankovního účtu.

Platební údaje poplatníka, tj. číslo účtu a variabilní symbol, se nemění. Pokud své platební údaje neznáte, budou vám sděleny kontaktními pracovníky právního odboru MěÚ Orlová.

Oba poplatky jsou splatné do 31. května daného kalendářního roku.

Kontakty na pracovníky právního odboru MěÚ Orlová najdete zde. Informace o výši uvedených poplatků naleznete v obecně závazných vyhláškách č. 9/2020 a 10/2020 zde.

Jak si založit SIPO, zjistíte na webových stránkách www.sipo.cz.

Datum zveřejnění/aktualizace: 24.2.2021