TÁBORY DDM JSOU PŘÍSLIBEM AKTIVNĚ STRÁVENÉHO LÉTA

DDM Orlová zveřejnil nabídku letních příměstských a pobytových táborů. Přihlášky na tábory mohou rodiče vyzvedávat od pondělí 18. ledna na recepci domu dětí a mládeže v čase od 8 do 16 hodin.

Dům dětí a mládeže bude otevřen pouze za účelem vydávání přihlášek a propagačních letáčků k jednotlivým táborům. Do budovy je nutné vstupovat individuálně. Uzávěrka přihlášek se zálohou 500 Kč za příměstský a 1 000 Kč za pobytový tábor je 15. dubna 2021.

Příměstské tábory jsou finančně podpořeny z projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání obce s rozšířenou působností Orlová. Na realizaci tohoto projektu poskytlo městu dotaci Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR z Operačního programu Výzkum, vývoj, vzdělávání.

Připojené dokumenty:

Letní činnost DDM Orlová PDF [399.0KB] 13.1.2021