NOVOROČNÍ PŘÁNÍ STAROSTY MĚSTA

Vážení spoluobčané,

před rokem jsem Vám přál zdraví, štěstí, pohodu a pevné nervy v roce, který v římských číslech vypadá tak smyslně - MMXX. Netušil jsem, myslím si nikdo z nás, že budeme potřebovat nejvíc to zdraví a pevné nervy.

Můžeme se však na to, co se událo, podívat v naději a optimisticky. Lidé více mysleli na druhé než v letech minulých. Dokázali si pomáhat, být štědřejší. Zajímali se o sebe navzájem, pečovali o sebe a své blízké, soucítili spolu.

Nejinak tomu bylo i u Orlováků. Vždy jsem tvrdil, že potenciál Orlové je v jejich občanech, a tento rok mi dal za pravdu. Jsem na Vás opravdu hrdý.

I přes známé překážky se v právě končícím roce povedlo realizovat mnoho investičních akcí, byli jsme úspěšní v získání dotací a hlavně se začalo stavět Náměstí 28. října.

Milí Orlováci, nechci být obligátní, ale i do nadcházejícího roku si Vám dovolím popřát hlavně zdraví, zdraví, zdraví, alespoň trošku štěstí a stále pevné nervy. Buďte stále dobře naladěni a držte se.

Mgr. Miroslav Chlubna

Datum zveřejnění/aktualizace: 30.12.2020