STALO SE VE ČTVRTEK

Hned zrána zazvonil u místostarosty Miroslava Koláčka na stole telefon. Ozval se hlas, který poukázal na nepořádek, který vznikl na ulici Osvobození ve směru k Moravě. V průběhu noci tam neznámá osoba vyvezla obrovskou lednici. Místostarosta poděkoval za upozornění a vypravil se na místo. To, co uviděl, ho naštvalo stejně jako anonymního občana v telefonu. Vytočil telefonní číslo na městskou policii. Požádal ji o spolupráci a dohledání viníka. Strážníci dorazili, všechno si vyfotili a pustili se do práce... Za hodinu a půl se jim podařilo viníka nalézt. Ke všemu se přiznal a rovnou zaplatil několikatisícovou blokovou pokutu.

„A přesně tak by to mělo být. Lidé by měli být všímavější a na všechny problémy poukázat. Díky všímavosti občana a aktivitě i výborné místní znalosti městské policie se podařilo viníka najít. Za zmínku stojí, že viník musel zmíněnou lednici odvézt tam, kam patří, tedy do sběrného dvora,“ podotkl místostarosta Miroslav Koláček.

Datum zveřejnění/aktualizace: 31.10.2020