ADVENT BEZ MIKULÁŠE, ZPÍVÁNÍ, KRAMPUSÁKŮ I VÝSTAVY

V letošním roce se měly v našem městě uskutečnit během Adventu akce jako Rozsvícení vánočního stromu, Mikuláš, Tradiční vánoční zvyky a řemesla, Vánoční výstava, Zpívání koled, Pochod čertů Krampus a Rozdávání Betlémského světla.

Bohužel, vzhledem k současné situaci, bude 29. listopadu v 17 hodin rozsvícen vánoční strom na náměstí u Moravy, ovšem bez doprovodného programu. Rozsvícení by mělo být přenášeno on-line,“ vysvětluje ředitelka Domu kultury města Orlové Bc. Bára Heczková a dodává: „Pokud bude příznivá situace, tak se 13. prosince uskuteční na náměstí u Moravy Předvánoční trh s ukázkou vánočních tradic a kolem 20. prosince by proběhlo Rozdávání Betlémského světla. Přesný termín bude upřesněn. Samozřejmě, že vše bez doprovodného programu.“

Aktuální vývoj situace sledujeme a o případných změnách budeme informovat.

Datum zveřejnění/aktualizace: 28.10.2020