HLEDÁ SE PLAVČÍK PRO RELAX CENTRUM ORLOVÁ

Společnost SMO, městská akciová společnost Orlová vyhlašuje pro provoz Relax centrum Orlová výběrové řízení na pozici PLAVČÍK.

Požadujeme: min. základní vzdělání, plavecké dovednosti, fyzickou zdatnost, zdravotní způsobilost, platné osvědčení pro práci „Plavčík“ výhodou, komunikativnost, schopnost práce v kolektivu

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti, nástup na hlavní pracovní poměr, předpoklad k 1.11.2020 nebo dle dohody, zajištění kurzu plavčíka, dvousměnný provoz, řadu zaměstnaneckých benefitů, např. dovolená nad rámec ZP, příspěvek na kulturu a sport, finanční ohodnocení: základní mzda 16 100 Kč + odměny, pracovní pozice je vhodná i pro osoby pobírající rentu.

Bližší informace o pracovní pozici: Petr Havlásek, havlasek@smo-orlova.cz,  mobil: 731 444 515.

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: pospisilova@smo-orlova.cz.

Bližší informace o zpracování osobních údajů v rámci vyhlášeného výběrového řízení naleznete na webu společnosti: https://smo-orlova.cz/wp-content/uploads/2019/06/SMO-informace-pro-uchazece-o-zamestnani.pdf

Datum zveřejnění/aktualizace: 21.10.2020