VÝSTAVA NAŠICH SENIORŮ JE VELMI VYDAŘENÁ

Začátkem měsíce dubna vyzvala Rada seniorů města Orlová v Orlovských novinách seniory k zapojení se do Meziměstské výstavy ručních prací seniorů, která se měla konat v Českém Těšíně.

Z důvodu covidové epidemie však byla meziměstská výstava zrušena. Protože jsme předpokládali, že naši senioři již doma zhotovují výrobky, kterými chtěli prezentovat naše město, rozhodli jsme se uspořádat alespoň oblastní kolo výstavy v Senior Pointu v knihovně.

Od 8. října do 10. listopadu 2020 stále ještě můžete shlédnout krásné ruční práce našich seniorů. Za účasti zástupce vedení města Bc. Naděždy Kubalové, paní Evy Vichrové, učitelky výtvarného oboru v ZUŠ Orlová, ředitelky knihovny Bc. Ivy Suškové a koordinátorky sociálních služeb Mgr. Jiřiny Lízalové byly ohodnoceny nejkrásnější a nejpracnější výrobky.

Paličkované obrazy, anděl, lepená vajíčka, pletené hračky, žirafa, veverka, dřevěné sošky, ručně zdobené vánoční baňky, pergamenové obrázky, košíky, polštáře… Tyto výrobky našly největší shodu při výběru těch nej… A věřte, bylo to opravdu těžké vybrat nejlepší a nejhezčí výrobek, neboť všechny byly moc pěkné.

Všem seniorům, jejichž výrobky byly vybrány, budou předány sladké odměny společně s pozváním na zájezd seniorů v roce 2021.

Datum zveřejnění/aktualizace: 15.10.2020