ZAJIŠTĚNÍ PÉČE O DĚTI V DOBĚ UZAVŘENÍ ŠKOL

Vzhledem k aktuálnímu vývoji situace v souvislosti s koronavirovou epidemií v České republice zajišťujeme provoz škol v ORP Orlová následovně:

• Od středy 14.10.2020 bude zajištěna péče pro děti od 6 do 10 let, a to od zaměstnanců určených profesí kritické infrastruktury (Policie ČR, Městské policie Orlová, HZS, zdravotnictví, poskytovatelů sociálních služeb, orgány ochrany veřejného zdraví, další dle dohody a naplnění kapacity).
  • Jedná se o hlídání dětí – formou školní družiny, nebude probíhat výuka žáků.
  • Stravování dětí je zajištěno (oběd cca 26 Kč)
  • Pro děti mladší 6 let jsou stále v provozu mateřské školy. V případě jejich uzavření bude péče zajištěna přes DDM Orlová – ve Spirále.
  • Přihlášení dětí – informace na webových stránkách škol nebo na základě telefonické dohody.
  • Při nástupu dítěte musí zákonný zástupce podepsat Čestné prohlášení, uvést kontakty na zákonné zástupce.

Datum zveřejnění/aktualizace: 13.10.2020