MĚSTO ODPRODÁ TŘI PÁNSKÁ KOLA

Město Orlová odprodá tři pánská jízdní kola VAUTRON RHF LX, vybavená brzdami a přehazovačkou značky SHIMANO, blatníky, nosičem, stojanem. Kola byla pořízena v roce 2008 a byla využívána pro činnost městské policie. Kola byla pravidelně servisována.
Prodej kol se uskuteční formou obálkové metody. Své nabídky v obálce s označením „Prodej jízdní kolo MP - NEOTVÍRAT“ zašlete nebo osobně doručte na níže uvedenou adresu do 20. 10. 2020 do 11:30 hodin. Nejnižší nabídková cena za jedno kolo činí 2 000 Kč.
Kola budou prodána za nejvyšší nabídnutou cenu. Každé kolo se prodává samostatně. Máte-li zájem zakoupit více kol, vložte do obálky nabídku na každé kolo zvlášť. Jízdní kola je možné zhlédnout po předchozí domluvě na služebně Městské policie Orlová, v ul. Polní 973 v době od 8 do 17 hodin.
Adresa pro zasílání obálek:
Město Orlová – Městská policie
Polní 973
735 14 Orlová Lutyně
Kontaktní telefon na stálou službu městské policie:
596 511 112 (v době od 8 do 17 hodin)

Datum zveřejnění/aktualizace: 7.10.2020