DARUJ KREV, DARUJ NADĚJI – výzva přijata, akce prodloužená

Také naše SMO, městská akciová společnost Orlová se podílela na akci zaměřené na zvýšení počtu dárců krve v Moravskoslezském kraji, kterých je v posledních měsících právě v tomto regionu nedostatek.

Velice rádi jsme nabídli pro nové i stávající dárce možnost zvýhodněného vstupu do našeho Relax centra Orlová, jehož mohli dárci využít původně do konce srpna letošního roku po předložení potvrzení o provedeném dárcovství. Těší nás, že nejsou všichni lhostejní k této situaci a výzvu přijali. Vzhledem k faktu, že možnosti využití našich služeb byly omezené z důvodu šíření se nákazy COVID-19, a tak mnozí nemohli naší nabídky využít, nabízíme dárcům možnost získat zvýhodněné ceny našich služeb v prodloužené době do konce měsíce září 2020, a to za stejných podmínek. Více informací naleznete na našich stránkách nebo u obsluhy Relax centra Orlová.

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU, VAŠE SMO, městská akciová společnost Orlová

Datum zveřejnění/aktualizace: 3.9.2020