JAK TO VYPADÁ S ČIŠTĚNÍM KOMUNIKACÍ?

Jak jsme vás již informovali na začátku května, letos se ve společnosti SMO, městská akciová společnost Orlová rozšířil vozový park o nový zametač s názvem „BUCHER City Cat 5006“, který se vyznačuje velkou manévrovací schopností a také dokonalým systémem filtrace.

Tento nový moderní pomocník byl pořízen hlavně z důvodu ušetření času a zkvalitnění naší služby pro občany města Orlová. Čištění komunikací a parkovišť probíhá od dubna letošního roku a bude pokračovat i v podzimních měsících s ohledem na aktuální vývoj počasí. Tím, že máme nyní místo jednoho moderního zametače k dispozici dva, je práce s čištěním opravdu o dost efektivnější, neboť starší malý zametač nyní o to intenzivněji čistí chodníky a nově pořízený stroj je využit právě na čištění komunikací a parkovišť. Od prvního nasazení nového zametacího vozu se od dubna 2020 do konce srpna 2020 vyčistilo celkem 737.975 m².

Datum zveřejnění/aktualizace: 3.9.2020