HLEDÁ SE VRÁTNÝ SPORTOVNÍHO AREÁLU ORLOVÁ

Společnost SMO, městská akciová společnost Orlová vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice vrátná/ý sportovního areálu Orlová (střídač)

Náplň práce:

činnosti spojené s obsluhou vrátnice,pochůzková činnost,výběr poplatků za pronájmy sportovišť.

Požadujeme:

základní vzdělání,časovou flexibilitu,základní znalost práce na PC,zdravotní způsobilost,samostatnost, svědomitost, pečlivost,zodpovědnost, spolehlivost.

Nabízíme:

dohodu o provedení práce či dohodu o pracovní činnosti,finanční ohodnocení: 100 Kč/hod.příspěvek na stravování (e-Stravenka), příspěvek na kulturní a sportovní vyžití,dvousměnný nepřetržitý provoz - 12-ti hod. směny.

Pracovní pozice je vhodná také pro důchodce nebo rentisty.

Bližší informace o pracovní pozici: Ryszard Blachowski, tel. 731 444 550, e-mail: blachowski@smo-orlova.cz.

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: pospisilova@smo-orlova.cz.

Bližší informace o zpracování osobních údajů v rámci vyhlášeného výběrového řízení naleznete na webu společnosti: https://smo-orlova.cz/wp-content/uploads/2019/06/SMO-informace-pro-uchazece-o-zamestnani.pdf

Datum zveřejnění/aktualizace: 31.8.2020