AKTUÁLNĚ K NÁMĚSTÍ

Stavba náměstí pokračuje, pracuje se na přeložkách sítí i na stavbě podzemních garáží. Město žádá občany, aby byli opatrní při pohybu v blízkosti stavby, aby respektovali zákazy a obchůzí trasy a pokud je to možné, aby si zvolili trasu náhradní.

„Stavaři, přestože pro svou práci mají nárok na oplocení a zabrání všech částí stavby, vycházejí městu a jeho občanům vstříc a omezují pohyb v centru města co nejméně. Pro občany byla zachována autobusová doprava i přístup na poštu. Jejich práci a své zdraví ohrožují neukáznění občané, kteří nerespektují pokynů stavby. Zkracovat si cestu po komunikaci mezi automobily opravdu není bezpečné. S podivem je skutečnost, že tak činí z velké míry starší spoluobčané. Stavba v dalších etapách vyvolá větší omezení pohybu a bez ukázněnosti by to nemuselo dobře dopadnout,“ argumentuje vedoucí odboru rozvoje a investic Martina Szotkowská.

Datum zveřejnění/aktualizace: 21.8.2020