Nepracuj doma, pracuj v coworkingu!

Vážení spoluobčané,

dovolujeme si vás požádat o zapojení se do průzkumu v souvislosti se zjištěním zájmu o vznik coworkingového centra v Orlové.

Co je vlastně coworking a k čemu slouží?

V období pandemie hodně z Vás vykonávalo svoji práci z domu (home office). Coworking je místo, kde byste mohli vykonávat práci v místě svého bydliště a nemuseli vyjíždět za prací do jiných měst. Součástí jsou sdílené kanceláře, kde se můžete setkávat s různými lidmi z různých firem či oborů a vzájemně se inspirovat (např. obchodníci, vývojáři, účetní, administrativní pracovníci a další), předávat si zkušenosti apod.

Coworkingové centrum v Orlové by se nacházelo v centru města. Základním vybavením kanceláře by byl počítač, vysokorychlostní internet, tiskárna, kancelářské vybavení. Ostatní služby by byly řešeny po vyhodnocení ankety.

Svůj názor na coworking nám, prosím, sdělte zde:

Průzkum bude ukončen dne 30. 6. 2020.

Děkujeme za Váš čas věnovaný vyplnění dotazníku.

Datum zveřejnění/aktualizace: 24.6.2020