ORLOVÁ PODPOŘÍ MÍSTNÍ PODNIKATELE

Město se rozhodlo podpořit místní podnikatele, kteří podnikají v nebytových prostorech ve vlastnictví města. Pokud tito podnikatelé nemohli vykonávat svou podnikatelskou činnost v souvislosti s nouzovým stavem, mohou požádat o prominutí nájmů nebytových prostorů. V tom případě je nezbytné vytisknout „ŽÁDOST O PROMINUTÍ NÁJEMNÉHO", vyplnit požadované skutečnosti a zaslat na adresu Městského úřadu v Orlové, nebo ji opatřit elektronickým podpisem a odeslat do datové schránky: r7qbskc. Stejně tak ji mohou zaslat na e-mail: posta@muor.cz, nejpozději však do 30. června 2020. Žádosti budou projednány příslušným orgánem města Orlové.
Bližší informace poskytne odbor správy majetku a hospodářské správy Městského úřadu v Orlové – pí. Hana Venglářová, tel.: 596 581 346.

Připojené dokumenty:

Žádost o prominutí nájemného DOCX [14.7KB]