POZEMKY NA PRODEJ V PORUBĚ

Město Orlová má záměr prodat soubor 19 pozemků v k. ú. Poruba u Orlové. Pozemky se nacházejí mezi ul. Sadová a ul. Gagarinova v Orlové-Porubě. V blízkosti se nachází obvodní oddělení PČR Orlová čp. 1370 v Orlové-Porubě. Dále se v blízkosti na ul. Slezská nacházejí autobusové zastávky Orlová, Poruba, Samoobsluha v obou směrech. Nedaleko je supermarket s potravinami Penny Market. Pozemky jsou nyní zatravněné a na části pozemku jsou vzrostlé stromy a keře. Celý soubor pozemků je vedený v územním plánu ve funkční ploše OV - občanské vybavení - veřejná infrastruktura.

Více informací včetně zákresu, výňatku pro funkční plochu OV z Územního plánu města Orlová a seznamu s výměrami a druhy pozemků vedených v KN najdete na www.mesto-orlova.cz. případně kontaktujte p. Kláru Ponížilovou, evidence a převody nemovitostí, odbor správy majetku a hospodářské správy, Městský úřad Orlová, tel.: 596 581 318.

Připojené dokumenty:

Dokument ke stažení PDF [54.0KB]