PANDEMIE KORONAVIRU REKONSTRUKCI NÁMĚSTÍ V ORLOVÉ ZÁSADNĚ NEOVLIVNÍ

Společnost VW WACHAL, a.s. vydala včera tiskovou zprávu, týkající se Orlové. Zveřejňujeme plné znění:

Letos na jaře budeme společně se stavební firmou VHS CZ, s. r. o. pracovat na rekonstrukci náměstí v Orlové. V reportáži Českého rozhlasu v souvislosti s tímto projektem zaznělo, že město „Orlová má strach, že koronavirus zbrzdí opravu rozkopaného náměstí", a že by mohlo dojít ke zpoždění stavebních prací. Slovenští pracovníci společnosti VHS CZ, s.r.o. se totiž podle autorky reportáže údajně nemusí dostat přes uzavřené hranice. Chtěli bychom se k této informaci vyjádřit a říci, že i když má tato stavební společnost sídlo své mateřské společnosti na Slovensku, nijak tato skutečnost neovlivní průběh stavby v Orlové. Podobně jako na dalších stavbách realizovaných v České republice jsou využívány kapacity z různých zemí a zavedená opatření zásadním způsobem nekomplikují průběh staveb.

Datum zveřejnění/aktualizace: 15.5.2020