ŠKOLÁCI SE PŘIPRAVUJÍ NA ZAHÁJENÍ PROVOZU...

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ve spolupráci s odborníky z ministerstva zdravotnictví zpracovali manuály pro všechny typy škol a školských zařízení. Ředitelé připravují v současné době školy na postupné uvolňování, které nastane ve dvou termínech, a to k 11.05. a 25.05.2020.

PONDĚLÍ 11. KVĚTNA - dojde k otevření základních škol pro žáky 9. tříd a zahájení činnosti Domu dětí a mládeže. Podrobnosti k otevření a podmínky provozu najdete v níže nabídnutých přílohách:
"Ochrana zdraví a provoz základních škol v období do konce školního roku 2019/2020" a "Ochrana zdraví a provoz středisek volného času v období do konce školního roku 2019/2020".

V souvislosti s otevřením základních škol je uveden termín, který mají dodržet zákonní zástupce žáků 9. tříd. Zákonný zástupce žáka je povinen do 7. května vyjádřit zájem o docházku do školy. 

PONDĚLÍ 25. KVĚTNA - otevření základních škol pro žáky 1. stupně. Zákonný zástupce žáka 1. stupně je povinen do 18. května vyjádřit zájem o docházku do školy.

Základní školy ve městě mají na svých webových stránkách uvedené jednotlivé podmínky k zahájení školy, které bude nutné dodržet. Doporučujeme zákonným zástupcům navštívit webovou stránku školy, kde ředitelé již zveřejnili podrobné informace a tiskopisy.

Na základě rozhodnutí zřizovatele bude obnoven k 25. KVĚTNU provoz všech mateřských škol v Orlové. Podrobnosti k otevření a podmínky provozu najdete v níže nabídnuté příloze:
"Provoz mateřských škol v období do konce školního roku 2019/2020".  Doporučujeme zákonným zástupcům navštívit webovou stránku školy, kde ředitelky připravují podrobné informace a tiskopisy. Ty budou k dispozici nejpozději do 11.května.

 

 Připojené dokumenty:

Dokument ke stažení PDF [1.0MB]
Dokument ke stažení PDF [1.1MB]
Dokument ke stažení PDF [1021.0KB]
Dokument ke stažení PDF [268.7KB]
Dokument ke stažení PDF [200.1KB]

Datum zveřejnění/aktualizace: 6.5.2020

Zpět na výpis