KAPELA STŘEPY ZVE NA SVŮJ DNEŠNÍ LIVE ONLINE KONCERT

SRDEČNĚ ZVEME,
na Facebook live online stream koncertu havířovské poprockové skupiny, která nese název Střepy.
Členové: Tomáš Lipina, Jan Jedlička, Aleš Jedlička a Daniel Figura.

KDY: středa 15. dubna
KDE: oficiální FB stránka města Orlová
ČAS: 18:30

Home Recording Studio Žik

"Jsme parta čtyř kamarádů z Havířova, hrající pop/rockovou muziku inspirovanou britpopem a indie. Zakládáme si na hlavních melodických rifech a plnohodnotných autobiografických textech.

O texty a základní melodii a harmonii písní se stará především náš zpěvák, kytarista a frontman Tomáš Lipina, který je také zakladatelem kapely. O hlavní stránku aranží se stará houslista Honza Jedlička, který párkrát během koncertu vezme do ruky i kytaru. O rytmickou stránku písní se stará náš bubeník Daniel Figura společně s baskytaristou Alešem Jedličkou, kteří jsou svými hudebními znalostmi a zkušenostmi vždy kreativní.

Chystáme se na vydání našeho prvního CD. Mělo by obsahovat většinu písní z našeho repertoáru, který čítá 18 autorských skladeb. Jejich nápaditost, melodika a pop/rockový charakter umí zaujmout a nadchnout široké spektrum posluchačů."
zdroj

WEB skupiny STŘEPY