MĚSTO ROZNÁŠÍ ROUŠKY SENIORŮM NAD 70 LET

V těchto dnech roznášejí úředníci a radní seniorům starším 70 let roušky do schránek. „Jedná se o roušky, které v minulých dnech šili a vlastně stále šijí učitelé na Slezské, Mládí, ale i zaměstnanci městského úřadu," vysvětluje místostarosta Miroslav Koláček a dodává: „V tuto chvíli se snažíme zabezpečit seniory starší 70 let, ale postupně budeme dodávat i seniorům mladším." Jak nás informoval místostarosta, město se prioritně snažilo dodat roušky do vlastních zařízení, jako jsou domovy seniorů, sociální služba, hasiči, městská policie a tak dále. Teď se soustředí i na ostatní seniory na území města.
„Jaké bylo moje překvapení, když jsem si ze schránky vyzvedla roušku. Bylo to moc hezké," svěřila se nám třiaosmdesátiletá paní Marie z Orlové-Poruby. Stejně tak rouška pro babičku potěšila i pětatřicetiletou Lucku. „Zazvonila na nás místostarostka se slovy, že nám nese roušku pro babičku. Bylo to moc milé a městu moc děkuji, podotkla Lucka.

Datum zveřejnění/aktualizace: 2.4.2020