ORLOVSKÉ NOVINY MIMOŘÁDNĚ VE ČTVRTEK! NĚKTERÝM I PŘÍMO DO SCHRÁNEK

Vážení občané,

mimořádně vychází Orlovské noviny již dnes, tj. ve čtvrtek 26. března. Obyvatelům Orlové-Města, Orlové-Lazů a Orlové-Poruby starším 60 let i těm, kteří 60. rok dovrší v roce letošním, budou noviny doručeny přímo do schránek. Noviny do schránky obdrží rovněž obyvatelé rodinných domů z Orlové-Lutyně starší 60 let a také domkaři, kteří 60. rok věku dovrší letos. Dále obdrží noviny do schránky obyvatelé panelových domů v Orlové-Lutyni starší 65 let a ti, kteří letos 65. rok věku dovrší.

PROSÍME OBČANY, kteří noviny obdrží přímo do schránky, aby pokud možno nenavštěvovali odběrná místa a vyčkali na doručení novin do své schránky. Počet výtisků na odběrných místech je totiž v důsledku osobního doručování značně OMEZEN.

Současně ŽÁDÁME OBČANY, kteří jsou zdatní v práci s počítačem a v prostředí internetu se pohybují dnes a denně, aby využili možnost stáhnout si mimořádné číslo Orlovských novin ve formátu PDF z pohodlí domova, a to zde:

www.mesto-orlova.cz - Zpravodajství - Orlovské noviny - Orlovské noviny č. 6

Jiná věková kritéria pro adresné doručování do sídlištní zástavby v Orlové-Lutyni byla zvolena především proto, že v Orlové-Lutyni je soustředěna naprostá většina odběrných míst. Seznam odběrných míst pro celou Orlovou je uveden pod článkem.

Milí spoluobčané, buďte prosím při mimořádné distribuci Orlovských novin trpěliví a ohleduplní ke svému okolí. Noviny do schránek budou doručovat místní dobrovolníci, za což jim v této nelehké situaci patří obrovský dík.

Město Orlová děkuje místní organizaci ČESKÉHO ČERVENÉHO KŘÍŽE, skupince dobrovolných kamelotů, kterou organizuje pan MARTIN MAZUR, zastupitelům a radním, kteří se budou na distribuci podílet, a studentům z GYMNÁZIA a OBCHODNÍ AKADEMIE ORLOVÁ.

DĚKUJEME. SPOLU TO ZVLÁDNEME!

SEZNAM DISTRIBUČNÍCH MÍST:

Orlová-Lutyně

Trafika u cesty – zastávka Věžáky

Večerka na V. etapě u elok. pracoviště MŠ

Trafika u Doubravanu – naproti bazénu

Družstevní dům Orel

Trafika na náměstíčku před Doubravanem

Trafika u Billy

MIC v knihovně (momentálně nedostupné)

Trafika v Kauflandu

Trafika vedle kavárny Jen Tak

Potraviny ILA vedle malého Albertu