HLÍDÁNÍ DĚTÍ LIDEM V PRVNÍ LINII

Pracovníci DDM Orlová, Klubu Spirála a MC Bejbáček se zapojili do hlídání dětí pracovníků Integrovaného záchranného systému, zdravotních sester a městské policie. Toto hlídání probíhá v pracovní dny vždy od 6 do 15 hodin.
Od zítřejšího dne mohou své děti přivést i prodavačky, zaměstnanci Elektrárny Dětmarovice a OKD. Tedy ti, bez nichž by naše společnost nemohla v tomto krizovém období fungovat, a nemají zajištěné hlídání.
Připomínáme, že děti musí mít vlastní roušku, přezůvky a svačinu. Pitný režim je zajištěn. K dispozici je i mikrovlnná trouba. Novinkou je i zajištění dovozu obědů. Je ale nezbytné, aby rodiče své děti nahlásili minimálně den předem. Děkujeme za pochopení.
Více informací – Mgr. Jana Šertlerová, DDM Orlová, 731 479 177, jana.sertlerova@ddm-orlova.cz

Datum zveřejnění/aktualizace: 23.3.2020