UZAVŘENÍ SBĚRNÝCH DVORŮ I PSÍHO ÚTULKU

Z důvodu omezení pohybu lidí, který vyhlásila vláda od pondělí 16.března došlo k uzavření obou sběrných dvorů. V rámci preventivních opatření k zamezení šíření COVID-19 zajišťuje společnost SMO pouze nezbytné služby, pro zachování základních potřeb fungování města Orlová. S okamžitou platností až do odvolání nebude prováděn svoz biologicky rozložitelného odpadu a bude zrušen i svoz separovaných odpadů (papír, plast) od rodinných domů v plánovaném termínu od 24.-26. března. O případném náhradním termínu svozu budeme informovat. V rámci opatření není možné využívat objednávek velkoobjemových kontejnerů, dispečinkového odvozu odpadu z domácností, ani půjčovny přívěsných vozíků a nosičů jízdních kol. Uzavřen pro veřejnost zůstává také psí útulek.

SMO, městská akciová společnost Orlová

Datum zveřejnění/aktualizace: 17.3.2020