PROHLÁŠENÍ VEDENÍ MĚSTA

Vedení města Orlové vnímá pondělní incident, který se odehrál mezi dvěma rodinami na parkovišti před ESAMem, za velmi nepříjemný a pro naše město nežádoucí. Město nechce a nebude podporovat takovéto jednání a chování určitých skupin obyvatel. Takovíto lidé, kteří nedokáží řešit problémy v klidu a postrádají zásady slušného chování a jednání, nemají v našem městě co dělat. Chceme, aby se Orlované cítili v našem městě bezpečně a nemuseli se obávat o svůj život, zdraví či majetek.

V této souvislosti je třeba ocenit přístup městské policie, která okamžitě zasáhla a snažila se situaci vyřešit, za což jí patří velký dík. Na druhé straně nutno podotknout, že se ukazuje, že v našem městě není dostatečný počet policistů ČR. Tady budeme iniciovat jednání a ve spolupráci s PČR hledat řešení.

Vážení Orlované, vedení města Orlové rozhodně není lhostejné, co se v našem městě odehrálo, a věřte, že budeme usilovat o to, aby k podobným incidentům už v Orlové nedocházelo.

Mgr. Miroslav Chlubna, starosta

Miroslav Koláček, místostarosta