ORLOVÁCI PODPOŘILI BOJ PROTI RAKOVINĚ ČÁSTKOU 42 207 Kč

Ve středu 15. května se město Orlová přidalo k celorepublikové Veřejné sbírce Ligy proti rakovině Praha a podpořilo Český den proti rakovině.

Šestnáct skupin dobrovolníků se vydalo s pokladními vaky ve žlutých tričkách nabízet symbol boje proti rakovině, a to žluté květinky, letos s meruňkovou stužkou. Minimální dar za kytičku na podporu boje proti rakovině byl 20 Kč.

Dobrovolníkům se podařilo prodat 1688 ks kytiček a na konto Ligy proti rakovině vybrat 42 207 Kč. Letošní rok je pro naše město rekordní, a to jak v počtu prodaných kytiček, tak výší finančních darů.

Město Orlová děkuje všem občanům za poskytnuté finanční dary a dobrovolníkům za pomoc.

Poděkování patří dobrovolníkům z těchto organizací: YMCA Orlová, Český svaz žen Orlová, OO SONS Orlová, Dětský parlament, SOŠ Net Office, STP Orlová–Město, Pionýrská skupina Devítka a Gymnázium a Obchodní akademie Orlová.

Datum zveřejnění/aktualizace: 18.5.2019