MĚSTO HLEDÁ ZÁJEMCE O PROVOZ HOTELU

Prvního místostarosty Miroslava KOLÁČKA jsme se zeptali:

*Pane místostarosto, společnost, která měla hotel v nájmu, vypověděla smlouvu a hotel opustila. Co s ním bude dále?

„Hotel je volný od 1. ledna letošního roku. Jsme přesvědčeni o tom, že třicetitisícové město si svůj hotel zaslouží. Koná se tady spousta akcí, celá řada kulturních a sportovních podniků, ať už se jedná o vystoupení umělců na Dnech města nebo celorepublikové soutěže krasobruslařů, cyklistickou Gracii, či jiné akce, a ti lidé se chtějí ubytovat v našem městě.“

*Město ale nechce být provozovatelem, takže jaké se skýtají možnosti?

„Město nechce ani nemůže být provozovatelem tohoto hotelu. Proto jsme vyvěsili záměr na provozování hotelu. Doposud se nikdo nepřihlásil, ale ještě tu je nějaký prostor.  Takže doufáme, že přijdou zájemci alespoň na prohlídku, aby viděli, co jim nabízíme.“

*Co všechno hotelové prostory nabízejí?

„Prostor na svatební hostiny, velká kuchyň, vařilo se tu po celou dobu, venkovní salonek, venkovní posezení. Je tady 19 pokojů, cca 45 lůžek.“

*A budete moci novému zájemci nějak pomoci?

„Určitě se budeme snažit pomoct, ale teď vám neřeknu jakou formou. Je ale vidět, že tady bude velká investice do zprovoznění. Zcela určitě budeme novému zájemci pomáhat i tím, že každou delegaci, která zavítá do Orlové, budeme směrovat do tohoto hotelu.“

-re-

Datum zveřejnění/aktualizace: 2.4.2019