NA BEZDOPLATKOVÝCH ZÓNÁCH SE PRACUJE

Občané se dotazují, jak to vypadá s bezdoplatkovými zónami, které měla současná koalice ve svém volebním programu. Touto problematikou se na radnici zabývá od prvního dne ve funkci místostarostka Bc. Naděžda Kubalová. V minulých dnech se sešli zástupci zainteresovaných odborů, aby vyhodnotili, zda mají dostatek podkladů pro vytipování míst pro vyhlášení opatření obecné povahy, tzv. bezdoplatkových zón. „V tuto chvíli již máme určité podklady i vyjádření státní policie, ale záležitost si vyžaduje ještě spoustu dalších statistických údajů, s nimiž se musí pracovat. Věřte, že se snažíme postupovat co nejrychleji, ale každá činnost si vyžaduje svůj čas. Jakmile se dostaneme do další fáze, budeme občany informovat,“ uvedla orlovská místostarostka.

Datum zveřejnění/aktualizace: 22.11.2018