Předání výtěžku tvářím Rocktherapy 2018

Letošní tváře Rocktherapy Lenka, Matěj a Tobiáš dorazili ve čtvrtek 20. září se svými rodiči do Domu kultury města Orlové,

aby si převzali každý svou část z výtěžku ze vstupného, jubilejního 10. ročníku tohoto oblíbeného festivalu.

r   r   r

Uvítáni byli ředitelkou Domu kultury města Orlové, Bárou Herdovou, která předala slovo Ivanu Jekielkovi. Rocker byl jako každý rok velmi rád, že mohl podpořit dobrou věc a pomoci těmto nemocným dětem.

r

Po té jim předaly malý dárek zástupkyně Nadace OKD Kateřina Tůmová Blablová a Ladislava Poláková, které byly velmi hrdé, že se této benefiční akce mohly opět účastnit.

r

Pokračovalo se předáním obálek rodičům dětí, kteří s radostí a slovy nepopsatelných díků dary přijali.

r    r

Na konci samozřejmě nesměla chybět společná fotka!

Datum zveřejnění/aktualizace: 28.9.2018