Slavnostní otevření hřiště v Zimném dole

Dne 24. září 2018 byla slavnostně přestřižena páska projektu, jehož náklady na realizaci byly ve výši 1,4 mil. Kč. Nadace ČEZ poskytla v grantovém řízení Oranžové hřiště nadační příspěvek ve výši 1 mil. Kč.

h

Cílem realizace projektu je nabídnout všem věkovým kategoriím nové možnosti sportovního vyžití a volnočasových aktivit. Cílovou skupinu tvoří zejména obyvatelé městské části Zimný Důl.

h

Jedná se o rekonstrukci stávající plochy hřiště v městské části Zimný Důl u č.p. 825 (bývalá škola), která neodpovídala současným trendům a požadavkům na sport a odpočinek.

h

Plochy sportovišť byly opraveny, areál nově doplněn o dětské hřiště, které je nyní vybaveno herními prvky s lavičkami a s odpadkovými koši. Doplněno bylo také ohrazení zpevněné hrací plochy a chodníky ze zámkové dlažby.

Datum zveřejnění/aktualizace: 24.9.2018