Sněženka v Jablonci

     Myslíte, že ještě v květnu mohou kvést sněženky? Říkáte, že ne? Tak to se tedy pletete – náš pěvecký sbor Sněženka (to jsou děti ze tříd 4. A a 5. A) rozkvetl v pátek 25. května na Lomnickém hudebním festivalu v Jablonci nad Nisou. Museli jsme na naše vystoupení sice urazit kus cesty, jeli jsme přes celou republiku, ale stálo to za to. Změřili jsme síly s dalšími dětskými sbory a kromě diplomu a dobrého pocitu jsme si odvezli spoustu dalších zážitků: prohlédli jsme si nádheru v jedinečném Muzeu skla a bižuterie v Jablonci a navštívili Národní hřebčín v Kladrubech. Dokonce jsme poprvé v životě viděli koňský fotbal!

     Jsme rádi, že se nám zájezd po všech směrech vydařil. Myslíme, že jsme naši školu i naše město, které nás v těchto akcích podporuje, opravdu dobře reprezentovali.       

Karla Macurová


Datum zveřejnění/aktualizace: 20.6.2018

Zpět na výpis