XXVI. Memoriál Jana Margicioka a Leopolda Halaczka

Dne 26.04.2018 proběhl v našem partnerském městě Rydultowy XXVI. Memoriál Jana Margicioka a Leopolda Halaczka. Jde o každoroční sportovní akci pro děti základních a středních škol, kterou pořádá Úřad města Rydultow na počest hrdinů polské armády padlých během druhé světové války.

Naše město reprezentovalo 40 dětí v deseti čtyřčlenných štafetách ze základních škol Ke Studánce, Mládí, Školní a K. Dvořáčka, společně s oddílem Biatlonu.

Podle ročníku narození byly štafety rozděleny na chlapecké a dívčí ve třech věkových kategoriích. Naši žáci závodili v kategoriích 2002-2004 a 2005+.

1) V kategorii 2005 a mladší, naše město reprezentovaly tři štafety dívek (celkem 14 štafet) a jedna štafeta chlapců (celkem 12 štafet)

Umístění:

Děvčata

08. místo – štafeta smíchaná ZŠ Ke Studánce a Školní (Hadvizdžáková, Stankušová, Bártová, Nosková)

11. místo – štafeta ZŠ Mládí (Krosčenová, Havlíková, Smožková, Duroňová)

12. místo – štafeta Biatlonu (Nowaková, Ligocká, Badurová L., Badurová K.) ve štafetě nejmladší účastnice

Chlapci

06. místo – štafeta ZŠ Mládí (Mazurek, Čief, Messina, Stoszek)

2)V kategorii 2002 a mladší, naše město reprezentovaly tři štafety dívek (celkem 11 štafet) a tři štafety chlapců (celkem 13 štafet)

Umístění:

Děvčata

05. místo – štafeta ZŠ Ke Studánce (Kalinová, Gebková, Gabzdylová, Rybová)

06. místo – štafeta ZŠ Mládí (Ticháčková, Hluchníková Nela, Hluchníková Nikol, Weissová)

08. místo – štafeta Biatlonu (Gabzdylová, Hoťková, Kaziková, Vozatárová)

Chlapci

06. místo – štafeta ZŠ Mládí (Weiss, Kadlíček, Grochol, Vítek)

10. místo – štafeta ZŠ Ke Studánce (Tomeček, Liška, Vágner, Jureček)

11. místo – štafeta ZŠ K. Dvořáčka (Střelec, Voštinár, Přecechtěl, Trinh Tuan Long)

Všem účastníkům děkujeme za snahu, nasazení a vzornou reprezentaci města Orlová.

Datum zveřejnění/aktualizace: 5.5.2018