Krásné a pohodové!

Už jen několik dnů nás dělí od okamžiku, kdy konečně utichne předvánoční shon a nastanou chvíle klidu a pohody.  Voňavé cukroví, zářící stromeček a prostřený štědrovečerní stůl s kaprem a bramborovým salátem… I to neodmyslitelně patří k Vánocům, stejně tak jako krájení jablíčka, vůně purpury či lití olova.

Alespoň v závěru roku toužíme si na každého ze svých blízkých najít čas, aniž bychom sledovali čas, a jen tak si povídat a vnímat jejich blízkost. Chceme rozdávat lásku, pohodu a vlastně i kus sami sebe, nikam nespěchat, nikam nemuset.

Vážení a milí Orlované, užijte si těchto vzácných chvil a dovolte mi, abych Vám popřál ty nejkrásnější Vánoce plné lásky, radosti, vstřícnosti a pohody.  Takže – šťastné a veselé!

Ing. Tomáš Kuča, starosta města

Datum zveřejnění/aktualizace: 22.12.2017