Změny jízdních řádů

Od neděle 11. prosince 2016 dochází k celostátním změnám jízdních řádů a zároveň k úpravám jízdních řádů v městské hromadné dopravě Orlová.

Na území města Orlové došlo k zavedení autobusových zastávek na znamení. Jedná se o zastávky Orlová,Lazy,Poliklinika, Orlová,Lazy,škola a Orlová,Lazy,Veverka. Pro cestující nedojde k žádné změně, pokud budou na těchto zastávkách, tak řidič musí zastavit a umožnit nástup. A v případě výstupu je cestující povinen dát znamení (tlačítko znamení řidiči).

Nejvíce změn je na lince č. 878502 MHD Orlová linka č. 502 Lazy-Město-Poruba-Lutyně-Dětmarovice. Bude upravena jízdní doba především u víkendových spojů a k minutovým úpravám spojů v pracovní dny dojde na většině odpoledních spojů z Dětmarovic, železniční stanice. Na ostatních linkách MHD Orlová budou změny v jízdních řádech minimální.

Odbor dopravy

Datum zveřejnění/aktualizace: 4.12.2016