Orlová si letos "vyplavala" třetí místo!

Letošní ročník Plavecké soutěže měst je za námi. Orlová si „vyplavala“ svými 560 účastníky a 5.843 body třetí místo ve své kategorii měst do 50 tisíc obyvatel. Prvenství patří tradičně Bohumínu, který se mohl pochlubit rekordními 10.844 body a 1 086 účastníky, druhou příčku si vybojoval Vsetín – 6.053 bodů a 386 účastníků. Orlová tedy obhájila třetí místo z uplynulého roku.

Nejrychlejším orlovským plavcem se stal Jan Kroupa ze ZŠ Petřvald s časem 01:06,80, nejrychlejší ženou byla Simona Ježíšková s časem 01:13,50. K nejmladším účastníkům bezesporu patřil dvouletý Patrik Ježíšek a stejně stará Anežka Hynčicová. Naopak nejstarším plavcem byl třiaosmdesátiletý Libor Žolnerčík a nejstarší plavkyní pak o dva roky starší, pětaosmdesátiletá Marie Mikulajová.

Všem účastníkům letošního ročníku Plavecké soutěže měst moc děkujeme za podporu svého města v této celorepublikové soutěži. Věřme, že v příštím roce se nás sejde ještě více a vyplaveme si alespoň druhé místo.

Připojené dokumenty:

Dokument ke stažení PDF [728.5KB]