Plavecké soutěže měst se zúčastnili zaměstnanci i děti MŠ K. Dvořáčka

Už ráno v 6:00 hodin se sešli naši zaměstnanci, aby se zúčastnili této pěkné sportovní akce města a podpořili tak soutěž, která vede lidi ke zdraví, zdravému pohybu a ukáže jim možnosti volnočasových aktivit nabízených městem Orlová.

Každý účastník měl za úkol zaplavat 100m v co nejrychlejším čase volným způsobem a do soutěže měst se započítávají celkové body všech účastníků podle jejich věku a dosaženého času. K účasti jsme vybídli i naše rodiče, i jejich rodinné příslušníky a známé. Největší radost jsme měli z našich nejmenších, kteří se plavat teprve učí, ale přesto jsme našli skupinku odvážných dětí, která s plaveckými pomůckami odplavala danou vzdálenost. Děti měly velkou radost, plavání se jim líbilo a některé nešlo ani „dostat z vody“.

Motivuje je to k další účasti k návštěvě plaveckého bazénu ať už s rodiči, nebo následně s Mateřskou školou, která se pravidelně zúčastňuje plaveckých kurzů vedených zdejšími lektorkami.

Těšíme se na další ročník této povedené akce.

Mgr. Jana Valošková

Ředitelka MŠ