Město organizuje ozdravné pobyty pro děti

RODIČE, VYUŽIJTE MOŽNOSTI ODLÉČIT SVÉ DĚTI

ve věku do 6 let

v Moravskoslezském sanatoriu v Metylovicích

za velké podpory zdravotních pojišťoven a přispění

města Orlová.

Co léčíme?

• Astma, dermorespirační syndrom, časté infekty horních cest dýchacích, obezita, Skolióza, nemoci svalové a kosterní soustavy
  • Děti si u nás zacvičí pod dohledem fyzioterapeutů, navštěvují bazén, whirlpool, solnou jeskyni, saunu, denně inhalují Vincentku. Volný čas lze využít k výletům do přírody.

Co pro zaléčení vašich dětí můžete udělat vy?

·         Nahlásit se p. Ing. Sniegoňové na Městském úřadě Orlová, odbor školství, kultury a sportu  tel.: 596 581 314 nejpozději do 29.1.2016.

• Navštívit co nejdříve dětského lékaře pro konzultaci a vystavení návrhu do naší léčebny.
  • Podat vypsaný návrh co nejdříve na příslušnou zdravotní pojišťovnu ke schválení.

Co vás pobyt bude stát?

Léčba dětí je cela hrazena z veřejného zdravotního pojištění. Do 6 let je možný pobyt dítěte s doprovodem (lze se vystřídat). Hradí se pouze poplatek 50Kč/den dohromady pro dítě a doprovod (kulturní akce, spotřební zboží, WiFi, TV).

V jakém termínu k nám děti pojedou?

• 1.3. – 29.3.2016

Jak dítě k nám dopravíte?

• Doprava bude organizovaná hromadně městem Orlová.

Jak si zarezervovat místo k pobytu?

• Telefonicky na čísle: 731 504 473
  • Písemně na e-mail: vlasta.malinova@olum.cz
    • Uveďte jméno dítěte, část městského obvodu, ve kterém bydlíte, a telefon, na kterém Vás zastihneme.

Bližší informace o pobytu, dopravě a naší léčebně dostanete na: telefonu: 731 504 473  p.Malinová, e-mailu: vlasta.malinova@olum.cz

Pobyty nejsou určeny pro zdravé děti bez indikace.

S námi je jednoduché pomoci vašemu dítěti ke zlepšení zdravotního stavu. Těšíme  se na vaši návštěvu.

Moravskoslezské sanatorium Metylovice

Datum zveřejnění/aktualizace: 7.10.2015