Veřejné jednání na téma HC a FK Slavia Orlová

Veřejné jednání k činnosti HC Orlová a FK Slavia Orlová se uskuteční v divadelním sále Domu kultury města Orlové v úterý 16. června v 16 hodin. Zváni jsou členové, trenéři a funkcionáři zmíněných sportovních klubů, rodiče členů klubů, fanoušci, sponzoři, ale i zastupitelé a všichni, koho činnost a financování těchto sportovních klubů zajímá.

„Schůzka s veřejností je svolána proto, že se blíží zastupitelstvo města, které bude rozhodovat o další činnosti klubu a město zajímá názor veřejnosti na celou problematiku,“ vysvětluje Ing. Michal Kozák, koordinátor sportu orlovské radnice.

V obou sportovních klubech proběhla v minulých dnech veřejnosprávní kontrola. I o tom se bude na červnovém zastupitelstvu hovořit. V pátek 12. června budou oficiálně na městských webových stránkách zveřejněny i již zmíněné výsledky veřejnosprávní kontroly.

Datum zveřejnění/aktualizace: 8.6.2015