Změna režimu na placených parkovištích

Od 1. dubna dojde ke změně režimu v provozu placených parkovišť na ul. Rydultowská (před obchodním střediskem ESAM a před polyfunkčním domem) a na ul. Osvobození na parkovišti před městským úřadem.

Na parkovištích na ul. Rydultowská bude první hodina zdarma, za každou další započatou hodinu se zaplatí 10 Kč. Od doby zaplacení parkovného v automatické pokladně bude mít řidič k dispozici 15 minut pro vyjetí z parkoviště. Na parkovišti na ul. Osvobození, před městským úřadem systém placení zůstává beze změn, tedy 10 Kč za každou hodinu.

Provozní doba placeného parkování se mění na všech placených parkovištích na pondělí až pátek od 8 do 16 hodin. Mimo tuto dobu včetně víkendů bude možno parkoviště užívat bezplatně.

Na parkovištích se závorovým systémem (ul. Rydultowská) bude nadále parkování podléhat stejnému systému s výdejem parkovacího lístku, avšak bezplatně. V případě pozdějšího výjezdu bude nutno uhradit parkovné ve výši rozdílu doby výjezdu a začátku provozních hodin daného dne.

Ing. Radim Klein, vedoucí odboru dopravy

Datum zveřejnění/aktualizace: 10.3.2015