MSK - MÉĎA POMÁHÁ DĚTEM

Městský sportovní klub Orlová a FK Slavia Orlová opět spojili síly s těmi správnými lidmi a chtějí letos pomoci dětským oddělením Fakultní nemocnice Ostrava.

Konkrétně nákupem materiálu pro výrobu povlečení do dětského oddělení nemocnice. Aby to mělo ten správný náboj pomoci, tak o samotnou výrobu povlečení se zaslouží Věznice Heřmanice.

Zaběhněte pohodový běh na běžeckém oválu ve sportovním areálu města v pátek 2. června 2023 od 17 hodin a získejte medaili za účast.

Registrace do závodu je podmíněna poplatkem 90 korun/běžec, úhrada startovného se provádí výhradně v hotovosti až v den akce v registračním stanu závodu.

Opravdová pomoc pak přichází poskytnutím finančního daru přímo na místě akce, na které bude přítomna zapečetěná schválená sbírková kasa, do které můžete vhodit jakýkoli finanční obnos na podporu nákupu materiálu.

Pro nemocnici budeme pořádat také sbírku plyšáků, omalovánky, fixy nebo pastelky. Darovat je můžete do správných rukou v registračním stanu.

Na běh se můžete zaregistrovat online zde.

Neváhejte a podpořte dobrou věc!

Datum zveřejnění/aktualizace: 25.5.2023