MAP III - Školení pro zaměstnance škol

Dne 27. ledna 2023 navštívilo 27 pedagogů z DDM, mateřských a základních škol Dům kultury v Orlové. Cílem setkání byl seminář, který byl zaměřený na "Novely  právních předpisů ve školství pro rok 2023".  Semináře se zúčastnili zástupci z Doubravy, Orlové a Petřvaldu.

Pravidelně jsou zváni do Orlové skuteční odborníci na školství - přednášející Mgr. Pavel Zeman a Ing. Radka Šlégrová. Všichni účastníci byli s obsahem velmi spokojeni, protože se jim naskytuje ojedinělá možnost výkladů právních předpisů a hlavně se zavedením do školské praxe.

Pracovníci organizací působících ve vzdělávání, výzkumu a poradenství mají možnost se zapojit do odborné diskuse. Je žádoucí, aby se zároveň účastnili společného vzdělávání a předávání zkušeností, poznatků.

Na semináři proběhla bohatá diskuse, dotazů a výměny zkušeností bylo hodně.

Děkujeme přednášejícím. Věříme, že díky tomu, že se v průběhu roku velice mění školské předpisy, setkáme se znovu v lednu 2024.

Akce byla plně financována z projektu:

MAP III-ORP Orlová, CZ.02.3.68/0.0/0.0/20_082/0023052.

Datum zveřejnění/aktualizace: 6.2.2023