MAP II - Je život ve městě bezpečný?

Dne 13. 12. 2021 navštívil Dětský parlament Městskou policii v Orlové. Probírala se především bezpečnost a kriminalita v problematických oblastech ve městě. Dětský parlament vyjádřil, jak to vidí s bezpečností ve městě oni a také si poslechli, jak to vidí samotná policie. Nechyběla ani prohlídka městského kamerového systému. A v poslední řadě se diskutovalo o možnostech prevence proti závislosti na návykových látkách. Myslím, že všichni z Dětského parlamentu se rádi dozvěděli něco víc o práci Městské policie a sami si udělali představu o tom, jak policie v našem městě funguje.

Akce byla pro Dětský parlament připravena Městskou policií Orlová, ve spolupráci v rámci realizace projektu: MAP II – ORP ORLOVÁ, CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0009482

Agáta Meslová, předsedkyně Dětského parlamentu

Datum zveřejnění/aktualizace: 21.12.2021