ZŠ Školní 862 - Bruslení na umělém kluzišti

Vedle naší školy se opět na zimní období postavilo umělé kluziště. Toto kluziště je součástí centra města, které po čas budování náměstí v Orlové má spoluvytvářet společenský život. Covidové období zdaleka neskončilo a pro sportování je lépe využívat venkovní prostory. Žáci 1. stupně naší školy se pro hodiny tělesné výchovy rozhodli přijat nabídku MSK Orlová k bruslení na umělém kluzišti. Třídy III.A, IV.A a V.A se předposlední školní týden objednaly k dopolednímu bruslení, využívají i půjčovnu bruslí a tyto hodiny Tv jsou pro ně příjemným zpestřením před blížícími se Vánoci.

                                                                                                          Mgr. Marek Tešnar

                                                                                                          ředitel ZŠ Školní 862

                                                                                                         


Datum zveřejnění/aktualizace: 16.12.2021

Zpět na výpis