MŠ Ke Studánce 1033 - Tří králové koledování v,, Pohodě“

Bílý měsíc leden přináší Tři krále. Pojďte dál, Kašpare, Melichare, Baltazare. Zanechte nám na dveřích svůj vzkaz a za rok se vraťte zas.

Koledou písní o zimě a vánočním čase jsme šli navštívit a potěšit obyvatele a zaměstnance Domu seniorů ,,Pohoda“.

Naše vystoupení dětí páté třídy,, včelek“ , bylo doprovázeno tanečkem koledníků, kteří rozdávají radost úsměvem, pohybem a dobrou náladou. Tentokrát jsme potěšili i překvapením v podobě kreslených hudebních hádanek. Obrázky známých národních i lidových písní nakreslily děti  všech tříd. Šest hádanek –písniček schovaných  v obrázku -  pak společně za doprovodu klavíru zpívali děti, obyvatelé i zaměstnanci.

My jsme se k Vám přišli ptáti, smíme –li tu zazpívati, tancovati, zatleskati…Ano, naše návštěva přinesla dobrou náladu i radost ze společného setkání. Zveme Vás srdečně do naší Mateřské školy 21.2. na Den mateřského jazyka, kdy budeme vzpomínat a číst pohádky z dětství našich babiček a dědečků.

Datum zveřejnění/aktualizace: 6.2.2019