Anketa pro Územní studii krajiny

Pro správní území ORP Orlová, tzn. pro Orlovou, Petřvald a Doubravu, se bude zpracovávat společná územní studie krajiny.

Územní studie krajiny bude podkladem pro plánovací a rozhodovací činnost zejména orgánů územního plánování, ochrany přírody, stavebních úřadů a dalších orgánů podílejících se na rozhodování o krajině.

Cílem pořízení územní studie krajiny je vytvořit odborný dokument umožňující koncepční přístup k řešení krajiny. Zvláštní pozornost bude věnována řešení cílového stavu území ve vztahu k postupnému ukončování těžby černého uhlí.

Důležitým podkladem pro zpracování studie krajiny jsou názory občanů, kteří jsou hlavními "uživateli" krajiny, dále pak odborné veřejnosti a všech, kdo se zajímají o krajinu a ochranu přírody na našem území.

Proto Vás žádáme o vyplnění anketního formuláře, který je dostupný elektronicky na internetové adrese http://mojeanketa.cz/pruzkum/258013445/

Anketní lístky v tištěné podobě budou pro občany Orlové k dispozici na informacích v hlavní budově MěÚ Orlová, v Městském informačním centru (v budově knihovny), na recepci Domu kultury města Orlová v Orlové – Lutyni a v kanceláři úřadu územního plánování na Staré radnici v Orlové – Městě od 12. 7. 2017. Na stejných místech je možné vyplněné anketní lístky odevzdat do 31. 7. 2017.

Děkujeme za Vaše názory.

Dnes je neděle 25.6., svátek má Ivan.

Změnit velikost textu: A- | A | A+