Komise RM

Komise pro školství, děti a mládež

Za článek zodpovídá: Ullrich Petr

Funkce Jméno a příjmení předseda Mgr. Pavla Bjalončíková člen Ing. Monika Toufarová člen Bc. David Kondělka člen Mgr. Ing. Kateřina Plintová člen Hana Szlachtová člen Mgr. Yvona Dluhošová člen Mgr. Petra Hinds tajemník Ing. Veronika Frejová ... více informací

Komise pro dopravu

Za článek zodpovídá: Ullrich Petr

Funkce Jméno a příjmení předseda Ing. Václav Hrachovina člen Bc. Michal Štěrba člen Ing. Dušan Krampol člen Lumír Firla člen René Závišek člen Ing. Pavel Dendis člen Ing. Miroslav Satora, DiS. tajemník Ing. Radim Klein ... více informací

Komise pro kulturní a spolkovou činnost

Za článek zodpovídá: Ullrich Petr

Funkce Jméno a příjmení předseda Mgr. Johana Vítečková člen Vítězslav Hrabec člen Barbora Herdová člen Radoslav Štábla člen Petr Brzezny člen Ĺuboslav Vršanský člen Martina Mikulová tajemník Alena Fricová ... více informací

Funkce Jméno a příjmení předseda Mgr. Milan Páleník člen Mgr. Václav Šaroch člen Mgr. Zdeněk Nowak člen Petr Stuchlík člen Lenka Vargová člen Michal Novák člen Mgr. Josef Kosiec tajemník Mgr. David Pěntka ... více informací

Komise pro zdravotnictví a sociální služby

Za článek zodpovídá: Ullrich Petr

Funkce Jméno a příjmení předseda doc. MUDr. Bohuslav Chwajol, CSc. člen Jana Klimšová člen MUDr. Jan Síla člen Vlaďka Balajková člen Mgr. Martin Sliwka člen Roman Owczarzy člen Mgr. Hana Pierzchalová tajemník Mgr. Jiřina Lízalová ... více informací

Komise pro sport

Za článek zodpovídá: Ullrich Petr

Funkce Jméno a příjmení předseda Ing. Petr Hrdina člen Ladislav Sikora člen Bc. Ivan Krajča člen Andrej Karafa člen Petr Koláček člen Mgr. Roman Farana, Ph.D. člen Ing. Michal Kozák člen Roman Owczarzy člen Pavel Novotný tajemník Bc. Tomáš Siekiera ... více informací

Komise pro média

Za článek zodpovídá: Ullrich Petr

Funkce Jméno a příjmení předseda Petr Drozdík člen Lenka Brzyszkowská člen JUDr. Petr Kocur člen Marie Pustelníková člen Mgr. Jana Šertlerová člen Květoslava Hermanová člen Pavla Zajícová tajemník Mgr. Nataša Cibulková ... více informací

Jednací řád komisí Rady města Orlová

Za článek zodpovídá: Ullrich Petr  |  Připojené soubory: 1

... více informací

Komise bytová a pro přidělování bytů v DPS

Za článek zodpovídá: Ullrich Petr

Funkce Jméno a příjmení předseda Ing. Tomáš Kuča člen Jaroslav Brzyszkowski člen Pavel Konderla člen Lenka Hrtánková člen Ing. Kamila Jurášková člen Michal Krčmář člen Radim Tomšů člen Blanka Kaczorová tajemník Bc. Pavlína Tomanová ... více informací

Funkce Jméno a příjmení předseda Ing. Roman Koutný člen Libor Kubita člen Ing. Martin Janota člen Ján Stančok člen Štefan Baba tajemník Michal Mrázek ... více informací

Komise pro zdravou Orlovou

Za článek zodpovídá: Ullrich Petr

Funkce Jméno a příjmení předseda Mgr. Irena Kněžíková člen Oldřich Sidzina člen Marie Pustelníková člen Mgr. Jiří Kulpa člen Richard Gorecki člen Mgr. Naděžda Kurková člen Pavel Novotný tajemník Bc. Tomáš Siekiera ... více informací




Partner projektu:
Moravskoslezský kraj

Poštovní adresa

Městský úřad Orlová
Osvobození 796
Orlová - Lutyně
735 14

Datová schránka:
ID: r7qbskc

Identifikační údaje:
IČ: 00297577
DIČ: CZ00297577

Rychlý kontakt

E-mail:
urad@muor.cz

Elektronická podatelna:
posta@muor.cz

Telefon:
+420 596 581 111

Fax:
+420 596 581 123

Úřední hodiny

Po, St: 8:00 - 11:30 a 12:30 - 17:00
Čt: 8:00 - 11:30 a 12:30 - 13:30
Út, Pá: (pouze pro objednané)

Polední přestávka: 11:30 - 12:30

Pokladní hodiny

Po, St: 9:00 - 11:30 a
12:30 - 16:00
Út, Čt, Pá: 9:00 - 11:30 a
12:30 - 13:30